Korduma Kippuvad Küsimused

Kui Palju maksab video või animatsiooni tootmine?

Alustame küsimusega, mida küsitakse meilt kõige rohkem. Video puhul sõltub hind erinevatest aspektidest, näiteks: Kas filmimine toimub ühes või mitmes lokatsioonis? Kui palju aega nõuab võte ja kui suurt meeskonda me vajame? Kui keeruline ja ajamahukas on video järeltöötlus ja montaaž? Kas me toodame ühe video või mitu omavahel seotud videot? Milliseid näitlejaid kasutame?

 Animatsiooni hind sõltub eelkõige järgnevatest aspektidest: Stiil ja animatsiooni keerukus (näiteks 2D vs 3D) Kas animatsiooni loomisel saab kasutada olemasolevaid karaktereid või tuleb need nullist luua Animatsiooni pikkus

Oluline on siinkohal märkida, et me toodame videosid erinevate eelarvepiiridega klientidele! Seega võta meiega ühendust juba täna ja me saame koos Sinuga arutada ja mõelda läbi, et mis antud eelarve raames mõistlik toota oleks ning peale seda saame saata Sulle juba detailse pakkumise!

Mida videloome protsess endas sisaldab?

Iga projekt on erinev, kuid laias laastus saab protsessi jagada kolme faasi: Eeltöö, mille jooksul kaardistame Sinu ettevõtte turunduseesmärgid, sõnumid, kanalid ja sihtrühma. Seejärel loome detailse video stsenaariumi, kinnitame eelarve ja lepime kokku võtete kuupäevad. Produktsioon ehk „filmimine“. See on osa, millele tavaliselt inimesed mõtlevad, kui räägitakse video loomisest. Meie meeskond filmib üles kogu vajaliku materjali – intervjuud, ürituse või tooteesitluse. Me võime filmida Sinu ettevõttes, stuudios või mõnes paigas, mis seostub kõige paremini video sõnumiga. Järeltöötlus. Kui me oleme kogu materjali üles filminud, on aeg sellega tööle hakata. Järeltöötluses tehakse montaaž, värvikorrektuurid, pannakse paika heli ja lisatakse efektid, tekstid ja muu vajalik. Sul on võimalus näha esmaseid variante videost ning anda oma tagasiside, mille järgselt teeme muudatusi, enne kui video täiesti valmis saab.

Kui suur on Megapiksli võttemeeskond?

See oleneb suuresti projektist. Lihtsamate intervjuu vormis videote või juhtumiuuringute filmimiseks võime kasutada vaid üht videograafi, kes töötab üksi ja võtab üles kõik vajalikud kaadrid. Tavapäraselt eelistame siiski aga vähemalt kolmest-neljast liikmest koosnevat meeskonda – produtsent/režissöör, kelle eesmärk on projekti ning osalejaid juhtida ning temale lisaks kaks operaatorit, kes keskenduvad videoloome tehnilistele aspektidele. Nii saame olla kindlad, et kõikidele videloome aspektidele pööratakse piisavalt tähelepanu, et tulemus oleks terviklik. Keerulisemate videote filmimiseks võib vaja minna suuremat meeskonda, kuhu kuuluvad lisaks: kaamera assistent, kunstnik, grimmeerija, valgustaja, helindaja või drooni operaator. Lisa meeskonnaliikmete kaasamiseks esitame eraldi pakkumuse.

Kui palju sisendit vajab Megapiksel minu ettevõttelt?

Kõige esimesena lepime kokku esmakohtumise, mille jooksul küsime video loomiseks vajalikke võtmeküsimusi, mis aitavad meil saada aimu Sinu soovidest, projekti mahust ja muudest nõudmistest. Sealt edasi saad ise valida, kui palju soovid olla projekti protsesside kaasatud ja anda tagasisidet stsenaariumi, võtete ja montaaži osas. Olenemata sellest hoiame Sind projekti protsessiga igal sammul kursis. Animatsioonide puhul kooskõlastame eelnevalt Sinuga video põhisõnumid, seejärel loome esmase stsenaariumi ning visuaalse mustandi, millele saad tagasiside anda, enne kui see tootmisse liigub. Kui Sul on aga juba stsenaarium ja visioon olemas, võime hoolitseda ka vaid produktsiooni eest.

Kuidas on graafika ja brändinguga?

Filmimise kõrvalt loome ka kõik vajaminevad animatsioonid. Need võivad varieeruda lihtsatest animeeritud logodest kuni liikuvate infograafikute seeriateni välja. Meie eesmärk on animatsioone kasutada kui video sõnumit ja visuaali toetavate elementidena, mitte segavate lisafaktoritena.

Kas te lisate ka dubleeringuid ja taustamuusikat?

Kõik videod ei vaja Voice Overit, kuid kui Sinu video seda nõuab, pakume Sulle valida mitmekümne näidishääle seast enda jaoks sobivaima. Sina lihtsalt valid õige hääle ja meie kanname hoolt kõige muu eest. Taustamuusika puhul leiame videole sobiva loo muusika pangast ja organiseerime Su videole selle kasutuslitsentsi.

Kas videole saab lisada subtiitreid?

Jah, selleks saame pakkuda kahte varianti: Lisame subtiitrid otse videole, nii et nad ilmuvad alati olenemata, millal või kuidas videot vaadatakse. Loome eraldiseisva subtiitrifaili, mille saab laadida üles YouTube’i ja teistele videoplatvormidele koos video endaga. See lubab Sul lülitada subtiitreid sisse ja välja ning lisada neid ühele videole mitmes keeles. Oleme loonud videote subtiitreid pea tosinas eri keeles.

Millist varustust te kasutate?

Me toodame videosid kasutades professionaalset video-, heli- ning valgustehnikat! Investeerime jooksvalt kaasaegsesse tehnikasse ja tarkvarasse, et videotööstuse muutuvate standarditega sammu pidada.

Millises formaadis video edastatakse?

Tavaliselt loome oma videod kõige levinumates formaatides nagu .mp4 või .mov. Sellegipoolest võime faili konvertida mõnda teise Sulle meelepärasesse formaati.

×

Videod, mis panevad tegutsema!

"*" indicates required fields