Turunduspakett

Aastane turunduspakett, et viia turundus uuele tasemele

Mis on turunduspakett?

→ Võtame aastaks teie turunduse enda kätte

→ Pakume majavälist turundustiimi

→ Teeme plaanid, toodame sisu, viime ellu

turundustegevused, mida teeme

Turundusvideod

Toodame animatsioone, kogemusvideoid, tooteklippe, pikemaid reklaame.

Digireklaamid

Teeme vajalikud pildid, videod ning paneme reklaamid jooksma erinevates kanalites (Facebook, Google, YouTube).

Meiliturundus

Paneme kokku meililisti, koostame uudiskirjad ja saadame välja.

SEO tegevused

Viime läbi märksõnade analüüsi, selgitame välja, mis sõnadega teid võiks otsingumootoris leida. Teeme kodulehel vastavad seadistused ja kirjutame SEO artikleid, et et oleksite Google'is hõlpsasti leitavad.

Sotsiaalmeedia

Sisu tootmine ja kontode haldamine.

LinkedIn, TikTok

Aitame teil LinkedInis levida ja toota sisu TikToki.

Kuidas koostöö algab?

Töötuba

Uurime, kuidas teie ettevõte toimib ja mis oleksid võimalused turunduses. Töötoa tulemusel jõuame välja töötava turundusstrateegiani ning sellest saab alustala turundusplaani loomiseks.

Strateegia ja plaani väljatöötamine

Paneme ta kokku teile sobiva detalise turundusplaani ning peale teiega kinnitamist, hakkab Megapiksli meeskond seda ellu viima.

Alustame tööd

Igale ettevõttele läheneme individuaalselt ja teeme tegevusi, mis ettevõttele koheselt müüki tõstaks kui pikemas plaanis ehitaks brändi. Nii loome vundamendi, mis ka ilma aktiivselt reklaamimata tooks müüki.

Mis teeb turunduspaketi eriliseks?

Majasisene tootmine

Megapiksel Stuudio eelis teiste agentuuride ees on võimekus sisu toota. Et digiturunduses olla edukas, tuleb luua märkimisväärses koguses pilte ja videoid. Enamik teisi agentuure peab selle teenuse produktsioonifirmadelt sisse ostma. Ent kuna suur osa tööst Megapiksel Stuudios ongi produktsioon ja meil on majas sees võttetiim, stsenarist, režissöör, monteerija, tipptasemel videotehnika, saame selle kõik ise toota.

Vajab minimaalselt tööd ettevõttelt endalt

Meie eesmärk on võtta teilt tööd ära, mitte seda juurde anda. Küsime teilt ainult vajalikud küsimused, et ise tegutseda. Suures osas saate te lihtsalt tulemusi vaadata.

Töötame erinevate klientidega

Spekter on lai. B2B ettevõtted, B2C ettevõtted, ehitussektor, e-poed jne. Töötame nii ettevõtetega, kus on majas sees turundusinimene olemas kui nendega kus turunduses pole kedagi. Kohandame enda plaani vastavalt.

Võimalik loobuda

Nii mõnelgi kliendil on hirm end teatud perioodiks siduda. Ära muretse, meie juurest saad soovi korral rahulikult ära minna mõnekuise ette teatamisega – me pikka viha ei pea. Siiani ükski klient paketti pooleli jätta pole tahtnud.

    ×

    Videod, mis panevad tegutsema!