Rahulolevad kliendid

"Ideid põrgatades"

"Ma kindlasti soovitan Megapiksel Stuudiot! Olete sümpaatselt avara maailmapildiga julged inimesed. Koostöö oli nauditav, sest teil tiirlevad lahendused peas stsenaariumitena ning vastastikku vajadusi ja ideid põrgatades kujunesid kiired ja konstruktiivsed otsused ning ladus tööprotsess. Hindasin põhjalikku eeltööd, detailitäpsust ja nautisin vastastikust usaldust. Nagu varemgi, tulemus ületas jälle ootused!"

Jetoil kliendi rahulolu - Megapiksel stuudio
Kristiina Kägu
Müügi- ja arendusjuht | Jetoil

"Professionaalsus"

"Koostöö EPALE projekti tarbeks koolituse valiku õppematerjali tootmise raames oli meie jaoks väga positiivne ja tulemuslik. Magapiksli meeskond leidis huvitavaid lahendusi kõigile meie vajadustele ja arvestas meie soove. Võttepäev sai suurepäraselt korraldatud, meeskond oli veenev oma professionaalsuses ning lõpptulemusega oleme tellijatena igati rahul. Ka materjali kasutajatelt oleme saanud väga positiivset vastukaja video sisu ja kvaliteedi osas. Oleme kindlasti huvitatud koostöö jätkamisest ka uute projektide raames."

Sihtasutus Kutsekoda kliendi rahulolu - Megapiksel stuudio
Georgi Skorobogatov
Välisprojektide juht | Sihtasutus Kutsekoda

"Top notch"

"Megapiksli meeskond on asjalik, lõbus, loominguline ja usaldusväärne. Töö on kiire ja korralik ning on näha, et meeskond pingutab kliendi nimel. Väga meeldiv on see, et pakutakse ja leitakse häid lahendusi töötulemuse kvaliteedi tõstmiseks. Asjaajamine on olnud ootustele vastav. Megapiksli tiimitöö tulemus on alati olnud igati top notch ning kindlasti soovitan neid ka teistele."

SEB kliendi rahulolu - Megapiksel stuudio
Johanna Saard
Jaepanganduse assistent | SEB Pank

"Produktiivsed"

"Koostöö Megapiksliga sujus ladusalt ning valminud videotega sai igati rahule jääda. Võttepäevad olid kiire tempoga, lõbusad ning väga produktiivsed. Megapiksli tiim oli entusiastlik ning mõtles loomeprotsessis aktiivselt kaasa, seega nendega projekti läbiviimine oli rõõm."

Tartu Ülikool kliendi rahulolu - Megapiksel stuudio
Elis Rebane
International Marketing Specialist | Tartu Ülikool

"Sobiv ja nauditav"

"Meie koostöö märksõnadeks olid korralik eeltöö ja kõigi nüansside läbi rääkimine, mis tagasid soovitud tulemuse. Mäletan, kui nii-öelda esilinastus meie esimene video, mis meie rahvusvahelise projekti 15 videost esimesena valmis sai, jäid meie teised projektipartnerid korraks väga tõsiseks ja ütlesid, et neil ei ole seekord veel midagi sellist ette näidata. Latt oli kõrgele seatud. Koostööst enesest jäid mulle eriti meelde hea huumor, sõbralik suhtlusstiil ja nooruslik meeskond - just väga sobiv ja nauditav."

Tallinna Ülikool kliendi rahulolu - Megapiksel stuudio
Ilona-Evelyn Rannala, PHD
Haridusteaduste instituudi noorsootöö korralduse lektor ja magistriõppekava kuraator | Tallinna Ülikool
×

Videod, mis panevad tegutsema!

"*" indicates required fields